Млад мъж е починал на място, след като се е ударил с тротинетка в стълб в София.
Трагичният инцидент е станал снощи, а сигналът е подаден в 23:50 часа, съобщиха за БНР от Центъра за спешна помощ в столицата.
Към мястото на произшествието – на булевард "Симеоновско шосе", е изпратен спешен екип, който само констатирал смъртта на 32-годишния мъж.
16-годишен с опасност за живота след падане с електрическа тротинетка в Плевен
Това е втори смъртен случай след инцидент с тротинетка у нас. Преди няколко седмици тийнейджър загина в Плевен. Тогава той беше откаран в болница, но медиците не успяха да се преборят за живота му.
Още от Закон и ред
Пуснаха студента, задържан за трагичния случай в Благоевград
Разследващите се опитват да установят дали студентът, под въздействието на наркотици, е блъснал момичето през прозореца, както и каква е съпричастността му към падането на младежа, който и в момента се бори за живота си
Министър Найденов иска среща с Кьовеши заради скандала с българския европрокурор
Правосъдният министър се интересува от позицията на европейския главен прокурор по казуса, за да бъде излъчена достойна кандидатура и безсъмнения за зависимости
Сарафов потвърди: Напускам шефски пост в НСлС, ставам редови следовател
Борислав Сарафов е подал оставка като директор на Националната следствена служба след като тя му е искане не веднъж, и последно от новия министър на правосъдието