28 Декември, 2025

19-годишна е заклала Бекир

19-годишна е заклала Бекир

Момиче на 19 години е убило 20-годишния Бекир Рамадан, чието тяло бе намерено в землището на кърджалийското село Широко поле.

Тийнеджърката е арестувана и е направила пълни самопризнания за извършеното престъпление. Задържаната също е оказала съдействие на разследването за смъртта на младежа, който бе открит с прободна рана в гърдите. Окръжната прокуратура ще поиска постоянна мярка "задържане под стража".

Два дни Бекир Рамадан не отговаряше на позвъняванията на телефона си. Родителите му тръгнали да го издирват.

Сигналът за открития труп бе подаден на тел. 112. От кърджалийската полиция уточняват, че младият мъж е загинал от прободна рана в областта на гърдите. Той е жител на село Жинзифово. На мястото на престъплението е бил и автомобилът, който младежът използвал.

Първа на трупа се натъкнала майката на Бекир. Той е работел на бензиностанция в близкото село Мъдрец. По разкази на местни, семейството се препитава с животновъдство, а самият младеж ходил на гурбет в Белгия и Дания.

Сподели:

Коментари (0)

„ДПС – Ново начало“ почете  41 години от кървавите събития в Могиляне

„ДПС – Ново начало“ почете 41 години от кървавите събития в Могиляне

От трибуната участниците в поклонението призоваха за толерантност и единство на различните общности, и призиви политическите сили да не се намесват в работата на ДПС-Ново Начало

Сняг вали в Северна България, 337 снегорина чистят пътищата в страната

Сняг вали в Северна България, 337 снегорина чистят пътищата в страната

АПИ призовава шофьорите да тръгват с автомобили, подготвени за зимни условия

Даниил, който отричаше Вселенския патриарх, сега му отива на гости

Даниил, който отричаше Вселенския патриарх, сега му отива на гости

Българският патриарх и и водената от него делегация пристигна на летище „Ататюрк“