27 Юни, 2026

4-годишно се удави в басейн

4-годишно се удави в басейн

Около 1 часа след полонощ  е открито тялото на 4-годишно момче в столичния квартал "Филиповци", съобщи бТВ, позовавайки се на информация на МВР.

Детето се е удавило. Близките му подали сигнал, че е изчезнало около 19 ч снощи. Трупът на детето е намерен, след като пожарникари източили басейн наблизо.

По тялото на момчето няма следи от насилие. Инцидентът е станал на ул. "Здравец" в квартала

Сподели:
Дискусия по Националния план за възстановяване на природата предложи решения

Дискусия по Националния план за възстановяване на природата предложи решения

Експерти предложиха изграждане на противопожарни ивици в горите по границите със селскостопански площи, ивици от дървета и храсти по краищата на земеделските площи за опазване на птиците, картиране и възстановяването на торфища, поддържане на зелени покриви и градини пред блоковете и др.

WSJ: Горещите вълни завариха Западна Европа неподготвена

WSJ: Горещите вълни завариха Западна Европа неподготвена

Европа е инвестирала сериозно в производството на вятърна енергия, но това може да се окаже проблем по време на жегите, защото вятърът е склонен да затихва при горещините

Проф. Рачев: От днес за 5 дни пускаме големия грил...

Проф. Рачев: От днес за 5 дни пускаме големия грил...

Климатологът предупреждава, че бруталната жега от Западна Европа ще атакува и Балканите, времето е само за почивка

Коментари (0)