27 Май, 2026

Джамбазки: Животът в гетото - причина за насилието върху лекарите

Джамбазки: Животът в гетото - причина за насилието върху лекарите

Животът в гетото е причината за насилието върху лекарите. Това е мнението на евродепутатът Ангел Джамбазки по повод казуса, което заяви в ефира на БТВ.

„Социално изключените седят заедно в нищетата си. Те са затворен група, която действа като талпа. Когато станат група, стават агресивни – лесно е да хвърлиш камък сред многото. Гетата трябва да бъдат премахвани, за да се поеме индивидуална отговорност”, категоричен е депутатът от ВМРО.

Другият събеседник в студиото Димитър Топалов от Евророма го репликира, че не трябва да се толерират хулиганите, които ги има сред всички слоеве навсякъде. „Защо здравният министърът насажда етническа омраза в страната? Бедността е голяма и именно това е причината хората са бъдат агресивни”, смята той.

Сподели:
„Сила, скорост, смях“: Много спорт и игри в София на 1 юни

„Сила, скорост, смях“: Много спорт и игри в София на 1 юни

Събитията се провеждат на 31 май 2026 г. (неделя) от 10:00 ч. до 14:00 ч. на две ключови места в столицата в ж.к. „Люлин“ (парковото пространство срещу Кооперативния пазар) и в Княжеската градина

Отварят до дни друг път от Комотини до ГКПП "Маказа"

Отварят до дни друг път от Комотини до ГКПП "Маказа"

Пътната връзка от Кърджали до Комотини е изключително важна преди всичко за туристите

Държавници и партийни лидери поздравиха мюсюлманите за Курбан Байрам

Държавници и партийни лидери поздравиха мюсюлманите за Курбан Байрам

От днес до 30 май мюсюлманите в цял свят честват един от най-големите си празници

Коментари (0)