10 Май, 2026

Малката Ани може да е намерила ужасна и отвратителна смърт

Малката Ани може да е намерила ужасна и отвратителна смърт

Разследването около изчезването на малката Ани в Гърция става все по-заплетено. Полицията разследва всевъзможни версии. Според един от сценариите, които се разследват, е възможно детето да е попаднало в ръцете на педофили, действащи във и извън страната, съобщава „Български новини”.

Според информация на изданието, по време на разпита на бащата на Ани – Станислав Бакърджиев, психиатри, специализирани в престъпления със серийни убийци, както и на педофили със склонност към убийства, са наблюдавали поведението и реакциите на заподозрения. Веднага след разпита за ужасяващото престъпление и хладнокръвието, с което е дал показания Станислав, психиатърът е съобщил заключението си.

Той казал пред полицаите, че начинът, по който престъпникът се опитал да премахне и най-малката следа от извършеното, показва вина, но не за нарязването на трупа, а за начина по който е настъпила смъртта. „Може би детето е намерило ужасна и отвратителна смърт или дори е сексуално малтретирано от собствения си баща или друго лице, за което бащата знае”, казал той.

Въпросният гръцки експерт, който упражнява дейността си в чужбина, е ползван от гръцката полиция за разгадаване и при други престъпления. Същият е сътрудничил научно с полицията и в други европейски страни.

В същото време, според друга информация, стана ясно, че следователката, която работи по случая, е заминала в чужбина, вероятно България, за да разпита третото лице, заплетено в пъзела - приятеля Ники или Назиф Ахмедов.

Междувременно стана ясно, че има още едно разминаване в информацията по случая. Майката на Ани – Димитрина, обвини свекърва си – майката на Станислав, че е излъгала относно това какво са си говорили по телефона. Тя обяснила пред адвоката си, че действително е говорила със Снежана Бакърджиева, но думите й били изопачени.

„Искам да изляза, не издържам повече тук. Кога ще изляза най-после?”, настоятелно питала Димитрина адвоката си. В телефонния разговор, продължил само няколко минути, напрежението между клиент и адвокат се покачило. Адвокатът заявил, че не е трябвало да говори с никого, защото единственото, което е успяла да направи, е да унищожи още веднъж всичко.

Сподели:

Коментари (0)

В 30 града прозвуча химнът на Европа, София посрещна празника с велошествие

В 30 града прозвуча химнът на Европа, София посрещна празника с велошествие

Стотици дойдоха с велосипеди, за да отбележат 9 май като празник на Европа и да го свържат с "Джирото"

82% от хората в еврозоната подкрепят еврото, в България делът им продължава да расте

82% от хората в еврозоната подкрепят еврото, в България делът им продължава да расте

В България подкрепата за общата европейска валута е нараснала с 13% и вече повече от половината българи я подкрепят

Реставрация на спора: Терзиев иска отново да върне призрака на съветската армия в София

Реставрация на спора: Терзиев иска отново да върне призрака на съветската армия в София

След демонтажа на монумента столичният кмет предлага скулптурите отново да намерят място в градската среда — ход, който взриви старата дилема за историческата памет и смисъла на спорния паметта