17 Април, 2026

Меле между фенове на ЦСКА и Левски

Меле между фенове на ЦСКА и Левски

Фенове на "Левски" и ЦСКА си „спретнаха” масов бой пред столичната зала "Христо Ботев", в която се проведе решаващият мач между двата отбора във финалния плейоф на женското волейболно първенство.

Агитките са се сбили между втория и третия гейм, като са били използвани камъни, столове и други подръчни материалиа. В резултат на сбиването са били изпочупени прозорците на сградата в Студентски град.

Фенове на ЦСКА, които до този момент са наблюдавали срещата, са излезли и са атакували привържениците на "Левски" откъм градинката пред залата. Малкото полицаи и частните охранители не са успели да овладеят ситуацията навреме. твърди Гонг.

За да спрат ултрасите, охранителите са направили барикада с тенис маси във фоайето на сградата. Има пострадали привърженици и на двата отбора. В боя са участвали около 40 човека.

Сподели:

Коментари (0)

Изложба "София - град на реките" или как да се превърнат речните брегове в паркове

Изложба "София - град на реките" или как да се превърнат речните брегове в паркове

Визиите за преобразяването на речните брегове са съобразени със съвременните подходи за възстановяването им. Трябва да си даваме сметка, че София има мрежа от реки, посочи министър на околната среда и водите Юлиян Попов

Назарян приветства от Търново за Деня на българската конституция: Тя е гарант за националния ни интерес

Назарян приветства от Търново за Деня на българската конституция: Тя е гарант за националния ни интерес

"Залата, в която сме се събрали днес, носи дълбока символика - висотата и силата на онзи възрожденски дух, който направи възможна съвременна България."

Пенсии, заплати и здраве: партии с много обещания, но и с опасни идеи

Пенсии, заплати и здраве: партии с много обещания, но и с опасни идеи

Един от обсъжданите въпроси е формулата за минималната работна заплата, която според ГЕРБ-СДС трябва да бъде преразгледана, а позицията на "Прогресивна България" е неясна, формулирана трудно измерими принципи