16-годишно момче е намерено убито в Борисовата градина в София. От МВР поясниха, че смъртта е настъпила заради прободна рана с нож. Разследва се тежко криминално престъпление.
Сигналът е подаден днес на тел. 112 е подаден сигнал за мъртво момче. То е открито на пейка в парка, на около 50 метра от паркинга на БНР. Мястото е отцепено от служители на Четвърто РПУ и Столичната дирекция на вътрешните работи. Установена е самоличността на момчето. Служители на СДВР извършват оглед, разпитват се и минувачи. Има засилено полицейско присъствие. Все още не може да се каже кога точно е извършено убийството.
Още от Улицата
Ходовете на посредниците за разхлабване на хватката между САЩ, Иран, Израел и Ливан
Споразумението отваря Ормузкия проток, поставя началото на преговори за ядрената програма на Иран. Но след боевете през последните два дни Иран обяви в събота, че е затворил водния път и заяви, че ще съсредоточи преговорите върху разрешаването на ситуацията в Ливан, пише The Wall Street Journal
АПИ с предупреждение към шофьорите: Карайте внимателно в района на Ловеч и Кюстендил
И тази седмица продължават ремонтите по АМ "Хемус" и по пътя София - Кюстендил, където се премахва крайпътна растителност, което затруднява движението
Акция на МВР - обиски и арести в Пловдивския университет
Проверките са насочени към филиала на ПУ "Паисий Хилендарски" в Смолян, при които се изземват документи, свързани с обществени поръчки