Майката на обвинения в убийство пред софийската дискотека "Соло" го посъветва да не се предава. Илиян Тодоров е в неизвестност, а последната следа от него е видео, адресирано дори и до главния прокурор, в което той обяснява, че не е виновен, съобщава Нова телевизия. За последно преди две години майката на Илиян се е чула с него. Тогава обвиненият за убийството пред "Соло" е заминал с приятелката си за Варна.
Двойното убийство, за което е обвинен Илиян, бе извършено на 18 април 2009 г. пред заведение, което се намира на метри от Съдебната палата в София. Кирил Въжаров и Васил Александров бяха наръгани смъртоносно с нож в гърба, а приятелят им Кирил Димитров бе ранен. Майката разказа, че многократно синът й и цялото семейство са заплашвани, че ще бъдат избити, ако някой проговори. Тя пожела на сина си да не се предава и да прави това, което смята за необходимо. Пожела му да бъде щастлив през сълзи и да се бори да докаже невинността си.
Още от Закон и ред
Бившият ни европейски шампион Петър Дачев остава за постоянно в ареста заради превоз на дрога
Той бе заловен да превозва 30 кг кокаин в специално изработен тайник на автомобила си, наркотикът е оценен на 5.4 млн. лева
Кърпички, фасове и смърт: Жестоко убийство в сърцето на София
Този зловещ сценарий като за хорър филм се разиграва в европейска столица и то през 2025 година
ПП-ДБ и Спаси София инициират законово ограничение на хазартните реклами
Рекламата на хазарта е доста чувствителна тема за голяма част от обществото, заради това искаме да създадем работна група, която да актуализира нормативната наредба на Столична община в прилагането на Закона за изменение и допълнение и на Закона а хазарта, съобщиха на брифинг днес общински съветници