Парламентът решава дали да отпаднат предупредителните знаци за радари на пътя
Вместо със стационарни радари КАТ ще започне да снима колите за превишена скорост незабелязано с 28 нови супермодерни подвижни уреда за контрол
Вместо със стационарни радари КАТ ще започне да снима колите за превишена скорост незабелязано с 28 нови супермодерни подвижни уреда за контрол.
Всеки от тях струва около 55 хиляди лева, а парите са от натрупаните суми от глоби. Уредите са сгъваеми и са в куфар. Те ще бъдат местени постоянно.
Вносителите предлагат по-тежки наказания за собствениците на автомобили, които се управляват от шофьори без книжка. Санкцията ще е прекратяване на регистрацията на автомобила от половин до една година. Промените бяха приети единодушно от транспортната комисия в парламента.


Коментари (0)