Премиерът ще говори за безуспешно завършилия КСНС
В 18:30 часа премиерът Бойко Борисов ще направи извънредно изявление в Министерския съвет.
Очаква се той да говори за безуспешно завършилия Консултативен съвет по национална сигурност при президента и да засегне темите, повдигнати на него.
Фактор
Очаква се той да говори за безуспешно завършилия Консултативен съвет по национална сигурност при президента и да засегне темите, повдигнати на него.
Още от България
Иван Демерджиев: Пеевски ми връчи медал със сигнала до прокуратурата
"Твърденията за склоняване на свидетели и фабрикуване на сигнали не са просто върхът на политическото лицемерие, а са чиста форма на психологическа пародия",
Проверяват над 800 удостоверения за търпимост, издадени във Варна - да не са фалшиви
Издадена заповед за освобождаване на директора на местната служба по геодезия и кадастър
Ресорната комисия гласува НС да решава за охраната от НСО, службата възрази - липсва нужната компетентност
Заместник-началникът на НСО полк. Бойко Василев посочи, че Народното събрание не разполага с експертен капацитет за самостоятелно формиране на преценка и степен на риск