Досега НС беше в застой, тъй като депутатите бързаха да уредят сметката на държавата и съдебния закон затова сформираха само Бюджетна и Правна комисия
Първо пленарно заседание тази седмица в Народното събрание, на което се очаква депутатите да съставят комисиите, да излъчат ръководствата и да попълнят членовете им.
Политическите сили в управляващото мнозинство вече са обсъдили председателските места в комисиите.
Вчера се проведе първото заседание на новия управленски орган, а именно Съвета за съвместно управление. В него влизат по трима представители на ГЕРБ-СДС, "БСП-Обединена левица" и ИТН, а "Демокрация, права и свободи- ДПС" имат двама представители.
Досега НС беше в застой, тъй като депутатите бързаха да уредят сметката на държавата и съдебния закон затова сформираха само Бюджетна и Правна комисия.
Още от България
Божидар Саръбоюков след лъвския си скок: Щастлив съм, че се прибирам с медал
Медалът на Саръбоюков е първи за България от европейско първенство по лека атлетика от 8 години насам
Сигнализираха за предмет, приличащ на ракенен двигател, в морето край Тюленово
В района вече пристигнаха служители на Гранична полиция и Областната дирекция на МВР, като се очаква да дойдат и екипи на Морска администрация
Протест пред Съдебната палата в Пловдив - граждани искат справедливост за убития Георги Кузев
Близките на Георги Кузев заявиха, че искат да се дистанцират от всякакъв тип политически влияния, но пък подкрепят всяка мирна форма на изразяване на гражданска позиция