18 Март, 2026

Путин премина граница, която прекрачват само най-откровените, най-несъмнените служители на злото

Путин премина граница, която прекрачват само най-откровените, най-несъмнените служители на злото

Огнян Минчев

А тези, които застават на страната на агресора, са служители на злото

Огнян Минчев

Дори и днес чета позиции, които откровено се стремят да оневинят агресора в Кремъл с инструментите на задълбочен "геополитически анализ" или дори на духовно-езотерични аргументи как Русия била "управлявана от Бога". Не, Русия не е управлявана от Бог. Русия е управлявана от

безмилостен, безпардонен, служител на злото диктатор агресор,

който за годините, прекарани в Кремъл прекрачи всички граници на човечността и цивилизованото управление.

Не се хабете да оправдавате агресията с "козните на глобалистите", нито с епичната битка между "света на сушата" и "света на морето", нито със заговорите на световния елит да унищожи човечеството - с ваксини, хомосексуализъм или емиграция. На този свят има много конфликти, много дилеми, много приемливи за едни и напълно неприемливи за други идеи, позиции и обществени движения. Има и много мащабни, безскрупулни и прикрити (в една или друга степен) интереси на силните на деня и на света. Но на този свят има и една граница, която

прекрачват само най-откровените, най-несъмнените служители на злото.

Това е границата на непредизвиканата агресия - войната срещу хора и народи, чиято единствена "вина" е желанието им да се самоуправляват, да живеят свободно.

Прекрачването на тази граница е несъмнена, очевидна, неприкрита манифестация на злото. Не намесвайте Бог, славянството, Духа, геополитическата "рационалност" и конспиративната аргументация, за да застанете на страната на агресора, т.е. - на страната на злото. Няма как да се скриете - няма как да се оправдаете.

Вие служите на агресора.

Вие служите на злото.

Вие служите на тези, които са тръгнали да убиват невинни хора - непредизвикано от каквито и да е Божии и човешки закони.

Сподели:

Коментари (0)

НС прие на второ четене промените в удължителния закон за бюджета 

НС прие на второ четене промените в удължителния закон за бюджета 

Освен това парламентът даде на общините право да харчат преходните си остатъци над лимита, който им е зададен. 

Йотова оцени първите стъпки на кабинета в посока честен вот като окуражаващи

Йотова оцени първите стъпки на кабинета в посока честен вот като окуражаващи

Президентът смята, че освен помощта от 20 евро за горива, трябва да има цял пакет мерки, свързан с покачващите се цени и борбата със спекулата

Семейството на убития Алекс под Околчица: Няма следи от сексуално посегателство

Семейството на убития Алекс под Околчица: Няма следи от сексуално посегателство

Това става ясно от писмо на близките на 15-годиното момче, с което те искат да сложи край на „безпрецедентната вълна от спекулации, неверни твърдения и откровени клевети, които петнят паметта на едно невинно дете"