11 Януари, 2026

Ограничават движението на АМ „Хемус“ от 415-ти до 418-ти км в посока Варна

Ограничават движението на АМ „Хемус“ от 415-ти до 418-ти км в посока Варна

Снимка: АПИ

От 9 ч. на 10 април до 9 ч. на 11 април шофьорите да се движат с повишено внимание в посока Варна в участък от АМ „Хемус“ от 415-ти км до 418-ти км, поради ремонт на надлез над магистралата

От 9 ч. днес, на 10 април, до 9 ч. на 11 април шофьорите да се движат с повишено внимание в посока Варна в участък от АМ „Хемус“ от 415-ти км до 418-ти км, поради ремонт на надлез над магистралата.

Поетапно ще се ограничава движението в активната и аварийната лента, а трафикът ще се пренасочва в изпреварващата, съобщават от Агенция пътна инфраструктура. След това ще бъде ограничено преминаването в скоростната лента, като автомобилите ще преминават в активната лента.

Необходимо е водачите да се движат с повишено внимание, като следват стриктно поставената пътна сигнализация и ограничението на скоростта от 70 км/ч.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ.

Сподели:

Коментари (0)

Д-р Петър Москов: Голямата лъжа, която наложиха ГЕРБ и ПП, е левичарската лъжа

Д-р Петър Москов: Голямата лъжа, която наложиха ГЕРБ и ПП, е левичарската лъжа

За да не влезем в пореден цикъл от избори, ГЕРБ трябва да кажат дали могат да управлят като държат далече от властта ДПС-НН, а ПП- могат ли да държат на дистанция президента Радев

Жълт и оранжев код за опасно време днес, сняг и лед сковават България

Жълт и оранжев код за опасно време днес, сняг и лед сковават България

Застудяването ще продължи и температурите ще са почти без денонощен ход. Минималните ще са между минус 6° и минус 1°, а максималните ще са между минус 5° и 0°

МВнР алармира: Отменят полети от и до Иран

МВнР алармира: Отменят полети от и до Иран

От ведомството припомнят, че е въведен индекс на риска за пътуванията до Иран, предупрежденията съм към наши сънародници, които пребивават там