Върховният комисар на ООН по правата на човека Зеид Раад ал-Хюсеин поостави под съмнение дали тя все още функционира
В сряда Върховният комисар на ООН по правата на човека Зеид Раад ал-Хюсеин предупреди, че демокрацията в кризисната латиноамериканска държава Венецуела ерозира бързо, п предава AFP.
Президентът Николас Мадуро „бе избран от хората“, заяви Зеид Раад ал-Хюсеин пред репортери в Женева, допълвайки, че „оттогава там има ерозия на демократичния живот… който е едва жив, ако изобщо още е жив.
Фактор
Президентът Николас Мадуро „бе избран от хората“, заяви Зеид Раад ал-Хюсеин пред репортери в Женева, допълвайки, че „оттогава там има ерозия на демократичния живот… който е едва жив, ако изобщо още е жив.
Още от Свят
Залужни предупреждава: НАТО изостава, докато Русия неутрализира западни оръжия в Украйна
По неговите думи Алиансът разполага с военна техника, с която окупаторите все още не са сблъскали
Руската офанзива в Украйна рязко се забави, Путин сменя ключови генерали
Руският Генерален щаб е обещал на президента миналата година, че украинският фронт ще се срине бързо и Константиновка, Дружковка, Славянск и Краматорск ще преминат под руски контрол, но това реално не се случи
Политически трусове в Германия: Идва ли краят на управлението на Мерц само година като канцлер?
В анализ на Politico са очертани два сценария - неговото принудително сваляне и доброволното оттегляна на Фридрих Мерц от властта