Бившият регионален министър Андрей Цеков е заявил, че няма да се кандидатира за депутат...по лични причини
Още едно знаково лице от "Продължаваме промяната" няма да е част от листите на партията на предстоящия вот.
Бившият регионален министър Андрей Цеков е заявил, че няма да се кандидатира за депутат, съобщава "24 часа". Той посочва, че по лични причини няма да е част от листите на ПП на предсрочните избори.
На предходния вот Цеков бе водач на листата в избирателен район Благоевград. Той е номинирал за водачи на листата три жени - Димитрина Хаджиева-Недина, Ваня Кромбоа и Десислава Кехайова. Те са общински съветнички в Сандански, Благоевград и Банско. Хаджиева-Недина бе депутат в 49-ото Народно събрание.
Припомняме, че места в листите на "Продължаваме промяната" не намериха Кирил Петков и Лена Бориславова. Те обаче потвърдиха, че ще работят за успеха на политическата формация и без да бъдат депутати.
Още от България
Прогресивна България предлага рекорден дефицит, сравним с този при управлението на Жан Виденов
С този бюджет управляващите ни казаха: реформите се отлагат, а натоварването върху бизнеса се увеличава
Сачева: Държавният дълг расте с 13 млрд евро - ако този бюджет е оздравителен, как изглежда болестта?
Дългът расте експлозивно, а няма нито една сериозна структурна мярка за растеж на икономиката
Кейт Бланшет и Ева Майдел стартираха Регистър на човешкото съгласие в ЕП
"Това е първият регистър за човешко съгласие какво може изкуственият интелект да използва от нашата идентичност и какво не", разказа българският евродепутат от Европейската народна партия