29 Август, 2026

От ДСБ също призоваха Корнелия Нинова да поиска оставката на Иво Христов

От ДСБ също призоваха Корнелия Нинова да поиска оставката на Иво Христов
Ген. Атанас Атанасов

Десните също са обидени за "дебилите" на червения депутат

"Като председател на Демократи за силна България призовавам Корнелия Нинова публично да поиска оставката на своя самозабравил се депутат Иво Христов заради увреждане на българските национални интереси и тежка обида към българския народ!". Това заяви лидерът на Демократи за силна България ген. Атанас Атанасов в профила си във социалната мрежа Фейсбук. Повод за исканата оставка от страна на сините стана обидно изказване на Иво Христов към 80% от българите.

По-рано ГЕРБ също поиска оставката на народния представител от „БСП за България” Иво Христов. За това призова от парламентарната трибуна народният представител от ПГ на ГЕРБ Тома Биков, който прочете декларация от името на парламентарната група във връзка с изявлението на народния представител Иво Христов, който заяви, че 80% от българския народ са дебили. По-късно Христов се извини за думите си.

Сподели:
ВМС транспортираха дрон и останки от безпилотни апарати, открити по Черноморието

ВМС транспортираха дрон и останки от безпилотни апарати, открити по Черноморието

"Специализиран екип от Военноморска база – Варна беше активиран по сигнал за намерено безпилотно летателно средство тип дрон на 1 км северно от фар Шабла"

МВР спира временно да издава български паспорти с 10-годишна валидност

МВР спира временно да издава български паспорти с 10-годишна валидност

Издаването на паспорти с петгодишна валидност продължава без прекъсване и по установения ред

12 мигранти избягаха от центъра в село Пъстрогор

12 мигранти избягаха от центъра в село Пъстрогор

След като са разбили решетките мъжете са се покатерили на гаражна сграда в двора и са успели да преодолеят високата ограда

Коментари (0)