23 Март, 2026

От Русия, без любов: 87-годишен актьор се разведе с 27-годишната си жена - не искала да забременее от него

От Русия, без любов: 87-годишен актьор се разведе с 27-годишната си жена - не искала да забременее от него

87-годишният руски актьор Иван Краско, който е изиграл над 140 роли в различни руски и съветски филми, преди време успя да направи така, че редица млади мъже да му завидят. През септември 2015 той се ожени за сексапилната и много по-млада от него Наталия. Преди три години той и 27-годишната му булка бяха щастлива двойка.

Сега обаче Краско успя да шокира целия свят не с друго, а със сексуалния си живот и мераците му. Иван подаде молба за развод с Наталия. Причината се оказа нежеланието на младата му жена да правят секс. Той споделя, че малко след брака им младата му булка започнала да отказва да правят секс, защото се притеснявала, че може да забременее. Самият Иван е баща на пет деца, има и внуци, но иска още наследници.
Наталия разбрала за предстоящия й развод докато била на почивка в Испания. Тя обяснила, че е израснала в бедно семейство и се страхувала, че двамата нямат достатъчно пари, за да отгледат дете. Двамата живеели в апартамент на Краско, който се намира в центъра на руската столица Москва, а заедно с тях е и един от внуците му. „Не искам да не мога да гледам детето си финансово. Не искам и да бъда самотна майка, ако Иван скоро почине”, обяснила Наталия щом я попитали защо му отказва секс.

Малко след като обяви, че ще се разведе с младата си настояща съпруга, Иван поясни, че възнамерява да се върне при последната си съпруга, която също се казва Наталия. Г-жа Вял е негова трета съпруга и майка на две от децата му. Дали тя ще се съгласи да му роди още деца – не се знае.
Сподели:

Коментари (0)

Затворници в САЩ получавали телефони и наркотици от дронове, маскирани като врани

Затворници в САЩ получавали телефони и наркотици от дронове, маскирани като врани

Извършителите - Мелани Джийн Уортингтън, на 38 години, и Каси Мари Коул, на 41 години от Тексас са били хванати на местопрестъплението

Ким Чен-ун качи дъщеря си на танк, подготвя я да наследи трона

Ким Чен-ун качи дъщеря си на танк, подготвя я да наследи трона

Корейският лидер с нова провокативна изява, в която участва и 13-годишната му щерка, подкарали бойна машина

Захарова привидя "роби" в ЕС и "затлъстели, побъркани, оглупели" европейски служители

Захарова привидя "роби" в ЕС и "затлъстели, побъркани, оглупели" европейски служители

Причина за нападките е отказът на Европа от руските горива