Става дума за блиндиран автомобил, предназначен специално за превоз на официални лица
Едно от колелата на автомобила, в който е пътувал сръбският президент Александър Вучич, е паднало, съобщи Нова ТВ.
На митинг в северния сръбски град Кикинда държавният глава заяви, че по пътя към село Мокрина в община Кикинда днес е имало инцидент с колата, в която е пътувал - спукала се е гума. От президентството уточниха, че всъщност е паднало цялото колело.
Охраната на Вучич е реагирала бързо и е предотвратен по-сериозен инцидент. Няма ранени. Разследването ще установи какво точно се е случило.
Става дума за блиндиран автомобил, който специално е предназначен за превоз на официални лица, така че засега не е ясно как се е стигнало до инцидента.
Още от Свят
ЕС отпусна първите 3,2 млрд. от големия заем за Украйна
Финансовият пакет на обща стойност 90 млрд. евро цели да помогне Киев в покриването на бюджетния дефицит и да укрепи отбранителните си способности
Търговското споразумение със САЩ получи окончателно одобрение от ЕС
Това позволи споразумението да влезе в сила преди крайния срок 4 юли, поставен от президента на САЩ Доналд Тръмп
Зеленски: Ще нанасяме превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
"Дадох указания на разузнавателните ни служби и на въоръжените сили"