Момиченцето е меьду 5 месеца и годинка
Малко момиченце беше намерено в столичния „Западен парк“, съобщи МВР. То е на видима възраст между 5 месеца и 1 година. Сигнал за намирането му е подадено около 19 ч. тази вечер. На място веднага са изпратени патрули от Трето РУ-СДВР и екип на Бърза помощ.
Медиците са прегледали детето и са установили, че то е в добро общо състояние. Уведомени са социалните служби. Екипът на Бърза помощ е откарал детето в столична педиатрия. Това е вторият подобен случай за по-малко от две седмици в София.
На 30 юли четиримесечно момченце беше изоставено в градинка в ж.к. „Младост“. Майка му обаче размисли и си го потърси, обяснявайки действията си с това, че е материално затруднена.
Фактор
Медиците са прегледали детето и са установили, че то е в добро общо състояние. Уведомени са социалните служби. Екипът на Бърза помощ е откарал детето в столична педиатрия. Това е вторият подобен случай за по-малко от две седмици в София.
На 30 юли четиримесечно момченце беше изоставено в градинка в ж.к. „Младост“. Майка му обаче размисли и си го потърси, обяснявайки действията си с това, че е материално затруднена.
Още от Улицата
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?
Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!
Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет
Майката на Иван-Александър, който е завършил успешно езиковата гимназия във Видин, призовава за финансова подкрепа
Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница
За часове движението в двете посоки се пренасочваше по обиколни маршрути.