60-годишен български шофьор е намерен мъртъв в камиона си на ГКПП „Деве баир“, Република Македония, съобщи "Дарик". На място е пристигнал екип на Бърза помощ от град Крива паланка. Той е констатирал, че мъжът е починал от естествена смърт и няма следи от насилие. Причината за смъртта е спирането работата на сърцето. Шофьорът е от Дупница. Той е извършвал превоз до Скопие и е влязъл на македонска територия на 21 февруари. На ГКПП „Деве баир“ е пристигнал ден по-късно.
Още от Закон и ред
Освободиха областен председател на ДПС след обяснения по криминално деяние
Христо Широков беше задържан за 24 часа в Поморие при акция на служители на МВР, със съдействието на полицията в Бургас
Окръжния съд в Пловдив стартира делото по „театралната афера“ в Смолян и Разград
През есента на 2024 г. се изясни, че са сключвани множество фиктивни трудови договори с хора, които са получавали солидни суми и дори не са се явявали на работните си места
Областният председател на ДПС – Бургас е задържан
От полицията уточниха, че не могат да предоставят повече подробности, тъй като служителите в Бургас са оказали единствено съдействие на свои колеги от Кърджали.