Бащата на момчето разказа, че става въпрос за нещастен случай
Намериха тялото на детето, което изчезна във водите на река Искър край ВЕЦ „Варуна“. Инцидентът е станал на 7-и август. Две момчета се се разхождали край река Искър, когато едното от тях се подхлъзнало и паднало във водата. Тялото на детето беше открито върху скарите на водно-електрическата централа, информира БНТ. Бащата на момчето разказа, че става въпрос за нещастен случай, а не за нерегламентирано къпане в реката в близост до канала за централата.
Припомняме, че докато се къпело в района на бента, момчето е било повлечено от водата в канал, захранващ ВЕЦ „Варуна“. По време на инцидента детето е било заедно с вуйчо си, а сигналът за изчезването му, е подаден от майка му.
Фактор
Припомняме, че докато се къпело в района на бента, момчето е било повлечено от водата в канал, захранващ ВЕЦ „Варуна“. По време на инцидента детето е било заедно с вуйчо си, а сигналът за изчезването му, е подаден от майка му.
Още от Улицата
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?
Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!
Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет
Майката на Иван-Александър, който е завършил успешно езиковата гимназия във Видин, призовава за финансова подкрепа
Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница
За часове движението в двете посоки се пренасочваше по обиколни маршрути.