Столичани изразяват недоволството си от реорганизацията на движението
Граждани отново се събраха на протест на столичния бул. "Патриарх Евтимий", за да изразят недоволството си от реорганизацията на движението, предприета от столичната управа.
Протестиращите скандират "Оставка!" и свалят доверието си от кмета на Столична община (СО) Васил Терзиев и от председателя на групата на "Продължаваме промяната – Демократична България (Спаси София)" в Столичния общински съвет (СОС) Борис Бонев.
"От вчера, когато тази свинщина е вече факт, политическите изказвания и политическите действия ще бъдат част от нашия живот", категорични са организаторите на протеста. /БГНЕС
Още от Свят
Рубио: Ливан, Израел подписаха рамково споразумение във Вашингтон
Споразумението „започва да изгражда рамка за траен мир и сигурност“
Съдът в Гърция обави 57 души за виновни за измами със земеделски евросубсидии
Властите твърдят, че досега са разбили пет отделни групи за измами със земеделски субсидии от ЕС, арестувани са 94 заподозрени, обвинения са повдигнати на над 1100 души
Иран отново предяви претенции за контрол върху Ормузкия проток
"Безопасното преминаване през Ормузкия проток не може да бъде гарантирано без координация с Иран", заяви заместник-министърът на външните работи Казем Гарибабади