12 Януари, 2026

​Пак спипаха Нинова в лъжа, пробутва стари номади като нови лица в листите

​Пак спипаха Нинова в лъжа, пробутва стари номади като нови лица в листите

Лъсна поредна лъжа на Корнелия Нинова и БСП, че партията им се обновява, а в листите за депутати влизат само нови и чисти лица.

Социалисти от Стара Загора скочиха срещу поредна манипулация на позитанци. Те алармират, че в депутатските им листи като ново лице на промяната е попаднал Стилян Аврамов. По-задълбочена проверка обаче показва, че мераклията за Народното събрание съвсем не е ново лице, а изпечен политически номад, преминал вече през няколко партии.

Стилян Аврамов е бил през годините кандидат за народен представител в Смолян от партия „Лидер“, а по-късно пак от същия район, но от ББЦ на скандалния Николай Бареков. После за малко се е завъртял и в БДЦ. От дълги години Аврамов е партийно обвързан и дори е бил продължително време - 7 години организационен секретар на партия „Лидер“. Според социалисти от Стара Загора в редиците на БСП Аврамов е пробутан от бившия председател на „Лидер“ Кънчо Филипов, който преди играеше координирано с левицата.

Така е осветена поредната хибридна лъжа на БСП – да пробутва стари играчи като новите лица в листите на столетницата. Повечето от тях са мимикрирали в различни формации, сдружения и т.н. Реално обаче винаги са имали тайната роля на червена патерица.

Сподели:

Коментари (0)

Петър Стоянов: Ако не бяхме в ЕС, днес щяхме да сме „първи на село“ и в пълна изолация

Петър Стоянов: Ако не бяхме в ЕС, днес щяхме да сме „първи на село“ и в пълна изолация

Бившият държавен глава с остър коментар за прехода и еврото: Отказах мандата на БСП през 1997-а, за да спася страната от гражданска война

БОЕЦ: Контрабандистът Паскал е бил свързан със специалните служби

БОЕЦ: Контрабандистът Паскал е бил свързан със специалните служби

На негово име ОДМВР-Хасково е издало четири различни вида паспорти, което му е давало привилегировано право в получаване на визи, излизане и влизане в страната, сочи разследване на гражданското сдружение

Посолството ни в Скопие след нападението: Посегателството е израз на омраза...

Посолството ни в Скопие след нападението: Посегателството е израз на омраза...

Липсата на наказания продължава да насърчава извършителите