Произшествието е станало на пътя Добрич-Варна
Петима са ранени, сред които и дете, при катастрофа на пътнически микробус, пътуващ по маршрута Добрич-Варна, съобщи началникът на "Пътна полиция" при областната дирекция на МВР Жулиян Минев. Микробусът се е ударил в движещ се пред него товарен автомобил с ремарке, предаде БТА.
Всички пострадали са пътували в микробуса, по-сериозно е ранен шофьорът, но хората са в съзнание, каза началникът на "Пътна полиция".
Фактор
Всички пострадали са пътували в микробуса, по-сериозно е ранен шофьорът, но хората са в съзнание, каза началникът на "Пътна полиция".
Още от Улицата
Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов
Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА
Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители
"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото
От днес изплащат осъвременените пенсии
За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро