24 Февруари, 2026

Резил: Русия устрои празничен обяд в ООН с "котлети по киевски"

Резил: Русия устрои празничен обяд в ООН с "котлети по киевски"

След заседание на Съвета за сигурност на ООН, на което бе обсъдена ракетната атака от 8 юли срещу детската болница "Охматдет“ в Киев, Руската федерация бе домакин на обяд по повод нейното председателство на Съвета за сигурност. Основното ястие в него бе киевски котлети с картофено пюре, отбелязва агенция Укринформ.

"Очевидна е моралната деградация на руската дипломация“, коментира постоянният представител на Украйна в ООН Сергей Кислица.

"Следващата седмица шефът на Небезня – Сергей Лавров, също ще бъде допуснат в Ню Йорк. Така че нивото на токсичност в централата на ООН ще се увеличи още повече“, коментира медията.

"Добре че поне не му е позволено да се движи свободно извън радиуса, установен от американските власти“, допълва Укринформ.
Сподели:

Коментари (0)

Тръмп се вживя като хокейна суперзвезда – в AI видео трепе канадци и вкарва

Тръмп се вживя като хокейна суперзвезда – в AI видео трепе канадци и вкарва

„Побеждаваме твърде много, просто не е честно“, коментира с ирония той

Сръбско "научно" издание: България не е спечелила Сръбско-българската война!  Била е за освобождение на сръбските шопи от българския гнет 

Сръбско "научно" издание: България не е спечелила Сръбско-българската война! Била е за освобождение на сръбските шопи от българския гнет 

Подобни фалшификации на миналото са всекидневна практика на режима на Александър Вучич

"На всички дават, на нас не" - руските спортисти на Олимпиадата се оплакват, че не получили спонсорски смартфони

"На всички дават, на нас не" - руските спортисти на Олимпиадата се оплакват, че не получили спонсорски смартфони

"Дават ни само шампоан и паста за зъби“