Едното е в София, другото във Варна
Седмица след първия звънец две училище затвориха заради учители с COVID-19. Едното е в София, а другото във Варна.
Трима са учителите от 107 ОУ с коронавирус, а училището днес е затвено за дезинфекция. "Общо взето и тримата колеги в момента се чувстват добре", заяви директорът на 107 ОУ "Хан Крум" Данко Калапиш.
Другото училище, в което има двама заразени училители е варненското „Васил Левски”.
Сградите на учебните заведения остават затворени, утре, вторник, е официален почивен ден, така че в сряда присъствените занятия ще бъдат подновени.
Фактор
Трима са учителите от 107 ОУ с коронавирус, а училището днес е затвено за дезинфекция. "Общо взето и тримата колеги в момента се чувстват добре", заяви директорът на 107 ОУ "Хан Крум" Данко Калапиш.
Другото училище, в което има двама заразени училители е варненското „Васил Левски”.
Сградите на учебните заведения остават затворени, утре, вторник, е официален почивен ден, така че в сряда присъствените занятия ще бъдат подновени.
Още от Улицата
Добра новина: Няколко големи банки у нас удължават срока за безплатен обмен на лев с евро
Те заявиха, че няма да спазят закона, според който след 30 юни 2026 г. обмяната на българските левове с европейската валута ще става само при определени от банките такси.
Гръцки националисти оскверниха паметта за Гоце Делчев в с.Баница
Членове на организацията „Свещен батальон“ са премахнали мраморна плоча на македонския войвода, която според гръцките власти е била незаконно поставена
Проф. Веселин Вучков: България постепенно се превръща в хазартна държава
По време на Световното първенство по футбол рекламите на залози посяват „семенцето“ на зависимостта сред децата, а държавата изостава в защитата на обществения интерес, предупреждава юристът