Това се случи по тяхно писмено искане
Народното събрание току-що освободи като членове Петър Витанов и Елена Йончева от парламентарната група "БСП за България".
Това се случи по тяхно писмено искане. Причината е, че двамата бяха избрани за евродепутати. А Витанов - и за шеф на пратениците на левицата в Европарламента.
Фактор
Това се случи по тяхно писмено искане. Причината е, че двамата бяха избрани за евродепутати. А Витанов - и за шеф на пратениците на левицата в Европарламента.
Още от Улицата
Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов
Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА
Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители
"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото
От днес изплащат осъвременените пенсии
За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро