Парламентът отхвърли на днешното си заседание създаването на временна комисия, която да проучи строителството на магистрали и пътища. Казусът предизвика спор между управляващите и опозицията.
Временната комисия имаше за цел да установи пропуските и нарушенията в дейността на Агенция „Пътна инфраструктура“ и бившата Национална компания „Стратегически инфраструктурни проекти“. Предложението за създаване на комисията бе внесено от парламентарната група на „БСП за България”.
Още от България
Горещото време продължава, с локални гръмотевични бури в следобедните часове
Ще има отлични условия за туризъм и почивка край морето, ще бъде подходящо за различни водни спортове
Незаконен достъп до административни компютърни мрежи засякоха от Министерството на иновациите
В момента се извършва мащабно техническо разследване за установяване на пълния обхват и характер на тази дейност
Еврейски организации призоваха правителството да вземе сериозни мерки след антисемитската провокация в Банско
"Нормализирането на езика на омразата и на антисемитизма води до прояви, които са вредни не само за еврейската общност, те са вредни за всяко едно общество"