17 Март, 2026

Партизани проникнаха в база на руския Черноморски флот в Крим

Партизани проникнаха в база на руския Черноморски флот в Крим

Предоставили са на украинските служби важни координати

Воин от партизанското движение АТЕШ е провел разузнавателна операция в една частите на руския Черноморски флот в окупирания Крим, предаде Униан.

Той е предоставил на украинските служби  координати на казармите, щаба и складовете с боеприпаси на руснаците.

"Докато поредната смяна спеше в непозволено време, успяхме да засечем точното разположение на автомобилните боксове, складовете с боеприпаси, казармите и щаба на (руската – б.р.) военна част 80393", посочват от АТЕШ.

Превод Faktor.bg

Сподели:

Коментари (0)

Тръмп: НАТО допуска сериозна грешка!  Това е много глупаво

Тръмп: НАТО допуска сериозна грешка! Това е много глупаво

Американският президент разкритикува и британския премиер Киър Стармър за отказа му да подкрепи позицията на Вашингтон по конфликта в Близкия изток

Анализатор: Има признаци, че зрее „дворцов преврат" срещу Путин

Анализатор: Има признаци, че зрее „дворцов преврат" срещу Путин

Властта на диктатора над Русия най-накрая започва да отслабва.  Освен това „ограбването на икономиката е предизвикало значителни сътресения и е понижило жизнения стандарт"

Зеленски пред британския парламент: Над 200 украински експерти по борба с дронове вече са в Близкия изток

Зеленски пред британския парламент: Над 200 украински експерти по борба с дронове вече са в Близкия изток

"Нашите екипи вече са в Обединените арабски емирства, Катар, Саудитска Арабия и са на път към Кувейт“