Генералният директор на Международната организация на лозата и виното прекара COVID-19
Като гледам данните днес, мога да кажа само Браво, Бойко! Браво, България! Това написа генералният директор на Международната организация на лозата и виното Пау Рока.
Той благодари на всички, които са го подкрепили в битката му с коронавируса, след като е бил приет в болница, и специално на българския премиер.
„Благодаря за всички съобщения на подкрепа, които получих по време на моята хоспитализация заради COVID-19. Искам да изразя персоналните си благодарности към Бойко Борисов, премиер на България – страна, която предприе ефективна стратегия срещу вируса. Като гледам данните днес, мога да кажа само "Браво, Бойко! Браво, България!“, написа Рока в Туитър.
Фактор
Той благодари на всички, които са го подкрепили в битката му с коронавируса, след като е бил приет в болница, и специално на българския премиер.
„Благодаря за всички съобщения на подкрепа, които получих по време на моята хоспитализация заради COVID-19. Искам да изразя персоналните си благодарности към Бойко Борисов, премиер на България – страна, която предприе ефективна стратегия срещу вируса. Като гледам данните днес, мога да кажа само "Браво, Бойко! Браво, България!“, написа Рока в Туитър.
Още от България
Иво Христов шашна депутатите – праща родните учени обратно в Русия?
Вицепремиерът заговори отново да бъде възстановено членството на България в Обединения институт за ядрени изследвания, към който вече сме натрупали огромна сметка
Кирил Петков към Румен Радев: С лафове, хитри фрази и добър ПР не се управлява държава
Когато още не знаеш къде си: всякакви хитреци се опитват да се закачат на държавната хранилка, без дори да се усетиш, затова се вслушайте в критиките на Асен Василев...
Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дори когато фалира КТБ и трябваше да бъдат налети милиарди, дефицитът беше доста по-нисък от този на Гълъл Донев, изтъква в интервю за Дарик съпредседателят на "Да, България"