Тагарев е жалка гледка - обвинява заместниците си
"Ние в правителството няма да участваме. Смятам, че ГЕРБ и ПП-ДБ трябва да кажат ясно какво ще правят, как ще правят и да го подпишат. Ясно е, че са в коалиция. Да сложат програма за цял мандат." Това заяви председателят на ДПС Делян Пеевски, цитиран от БГНЕС.
По думите му, реалният премиер е Кирил Петков, а не Николай Денков.
Той коментира и дейността на министъра на отбраната Тодор Тагарев, като определи и работата му за Украйна.
"Той не може да прати едни бронетранспортьори няколко месеца. Работа, която свършихме с Борисов - още преди месец, всичко беше готово и подписано. Парите бяха осигурени, пратих писмо и до финансовия министър. Той до ден днешен не го е изпратил. Жалка гледка е да обвинява зам.-министрите." - посочи Пеевски, цитиран от Дарик
"Да каже - аз съм виновен, не го пратих. Само ходи напред назад, снима се само - нулева работа за Украйна. Всичко свършено досега, бе свършено от парламента. Тагарев свърши една голяма нула.", категоричен бе той.
Още от България
Слънчево с юлски горещини, следобедни дъждове разхлаждат на изток и в планините
Максималните температури - между 31° и 36°, малко по-ниски по Черноморието и в североизточните райони, в София – около 31°. По Черноморието ще е предимно слънчево.
Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си
"Нотата на Иран от днес не е изключение и не е само до България", разкри той.
Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова би трябвало да е от “Прогресивна България”
"Тя като че ли повтаря стратегията и тактиката на Румен Радев: казва на всички нещо, което е важно и ключово за тях", посочи политологът.