Той е категоричен, че няма да подкрепи рокадите в регулаторите, особено предложенията, които ще направят от ГЕРБ и изтъкна, че ДБ не са никаква демократична България
"Всичко, което е разумно за хората, ще подкрепим. Но няма да ги подкрепим кандидатурите за регулаторите. Това са кандидати на ГЕРБ. Излишно е това назначаване в регулаторите. Препоръчвам им да не се кандидатират, защото много скоро, когато Ново начало дойде да управлява, ще бъдат подменени от мен и от моето мнозинство"
Това коментира в кулоарите на парламента лидерът на ДПС-Ново начало Делян Пеевски. И отново повтори, че български войници няма да ходят Украйна.
Лидерът на ДПС-НН начало коментира и думите на Бойко Борисов, който заяви, че ГЕРБ ще подкрепя коалицията до 1 януари 2026 година, за да влезе страната ни в еврозоната.
"Ако Борисов е казал, че ще търпи коалицията до 1 януари, ние идваме веднага след това.", лаконично отбеляза Пеевски. НОВО НАЧАЛО ще управлява България, това е сигурно. Ние правим всички хубави неща. Вчера кой върна пенсиите - ние", попита риторично Пеевски.
По неговите думи Кирил Петков е лунатик. На ДБ нищо няма да подкрепят, защото те не са "Демократична България", те са соросчетата, крадците и грантоядите, каза още Пеевски.
"По темата с "Лукойл" - всичко е ограбено от Асен Василев и компания. "Денков, Ники-Мики и цялата група се возеха като картофи на задните седалки на руснаците", припомни лидерът на ДПС-Ново Начало.
Още от България
Зеленски призна колко често плаче
"Винаги ми е тежко, когато връчвам ордени на майки и бащи, загубили децата си. В такива моменти действително често плача“, разказа украйнският президент
Европейският парламент гласува утре доклада за Северна Македония
По време на дебата в Страсбург български евродепутати коментираха текстовете в доклада и изпълнението на ангажиментите, заложени в преговорната рамка на Северна Македония с ЕС
Петър Москов: Нужен е общ кандидат-президент, не разказ кой ще пляска повече в неговата локва
Той напомни, че резултатът от досегашния подход е два президентски мандата за Радев и сега пълно мнозинство за ПБ: „Само идиоти или злонамерени хора правят това“