Тя ще го подкрепи, "каквото и да реши"
Бившата председателка на Камарата на представителите в американския Конгрес Нанси Пелоси, настоя Джо Байдън да преразгледа кандидатурата си за преизбиране. Според нея „времето за вземане на решение изтича“, съобщава БГНЕС, като цитира „Ню Йорк Таймс“.
В предаването „Сутрешен Джо“ по MSNBC 84-годишната г-жа Пелоси заяви, че ще подкрепи г-н Байдън, "каквото и да реши". Но тя заяви, че иска да поднови разговорите за политическото бъдеще на Байдън след срещата на върха на НАТО, на която той е домакин през тази седмица във Вашингтон - в четвъртък в рамките на форума Байдън ще даде първата си пресконференция след неуспешното си представяне в дебатите срещу бившия президент Доналд Тръмп. /БГНЕС
Още от Свят
Отвори се нов кратер на вулката Етна, ограничиха полетите
Новият кратер е в долината дел Бове, на височина между 2200 и 2350 метра
Полша: Готвим се за война с Русия, очакваме мащабна провокация
Полският премиер Доналд Туск по-рано заяви, че подкрепата за Украйна във войната срещу Русия не е услуга към Киев, а въпрос на собствената национална сигурност на Полша.
Арестуваха десетки привърженици на „Яблоко“ пред сградата на Върховния съд в Москва
Върховният съд на Русия отново разглежда случая с отстраняването на „Яблоко“ от парламентарните избори, които ще бъдат произведени от 18 до 20 септември