"Вчера Борисов обяви отново, че смята да изиграе ход с Рая Назарян - ход, който работи за Пеевски и Сарафов, измисляйки как да забавят с още един ден избора на председател на Народното събрание." - заяви съпредседателят на "Продължаваме промяната" Кирил Петков преди началото на парламентарното заседание, на което депутатите отново ще гласуват за председател на НС.
"Ние в разговори за мнозинства, зад които наднича Пеевски, няма да влезем. Отказът да подпишат дори една декларация говори за огромната зависимост на ГЕРБ", твърди Петков.
"Продължаваме промяната" ще подкрепи кандидата на коалицията, както и на балотажа кандидати от партии, които са подписали декларацията.
Всеки изгубен ден увеличава риска за Сарафов и се надяваме и другите партии да осъзнаят това." - написа Петков във Фейсбук. /БГНЕС


Коментари (0)