Детето спешно е откарано в "Пирогов", майка му подаде сигнал в полицията
Питбул е нападнал и нахапал 9-годишно дете около един часа след полунощ срещу четвъртък в столичния парк "Света Троица". Пострадалият Денис Халди било продружаван от своите по-големи братя Рахим (16 г.), Симеон (12 г.) и Норис (10 г.).
Децата живеели наблизо и се се прибирали вкъщи, когато кучето се нахвърлило върху тях. Денис е бил ухапан в областта на корема и спешно е откаран в "Пирогов", информира TrafficNews.
Питбулът, който е кафяв на цвят, е бил без намордник, а разхождането му е било поверено на 10-годишния Христо, който изобщо не е можел да го овладее, разказаха близки на пострадалото дете. Майката на ухапаното хлапе е подала сигнал в полицията за инцидента.
Парк "Света Троица" се намира между улиците "Цар Симеон", "Пиротска", "Хисар" и бул."Константин Величков" в едноименния квартал, който е част от столичния район "Илинден".
Подписка срещу друг агресивен питбул пък върви в столичния квартал "Изгрев". Преди дни животното смъртоносно е нахапало пинчер, а по-рано убило друго куче.
Питбулът да бъде отнет, а собствениците му глобени, настояват местните хора. Стопанката на пинчера Нина Маринова вече е подала сигнали в полицията и в общината. Има внесена преписка и в прокуратурата.
Според собственика на питбула Крум Приболски другите две животни са били без каишка и са нападнали неговото голямо куче, което обаче се отрича от участниците в подписката.
Фактор
Децата живеели наблизо и се се прибирали вкъщи, когато кучето се нахвърлило върху тях. Денис е бил ухапан в областта на корема и спешно е откаран в "Пирогов", информира TrafficNews.
Питбулът, който е кафяв на цвят, е бил без намордник, а разхождането му е било поверено на 10-годишния Христо, който изобщо не е можел да го овладее, разказаха близки на пострадалото дете. Майката на ухапаното хлапе е подала сигнал в полицията за инцидента.
Парк "Света Троица" се намира между улиците "Цар Симеон", "Пиротска", "Хисар" и бул."Константин Величков" в едноименния квартал, който е част от столичния район "Илинден".
Подписка срещу друг агресивен питбул пък върви в столичния квартал "Изгрев". Преди дни животното смъртоносно е нахапало пинчер, а по-рано убило друго куче.
Питбулът да бъде отнет, а собствениците му глобени, настояват местните хора. Стопанката на пинчера Нина Маринова вече е подала сигнали в полицията и в общината. Има внесена преписка и в прокуратурата.
Според собственика на питбула Крум Приболски другите две животни са били без каишка и са нападнали неговото голямо куче, което обаче се отрича от участниците в подписката.
Още от Улицата
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?
Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!
Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет
Майката на Иван-Александър, който е завършил успешно езиковата гимназия във Видин, призовава за финансова подкрепа
Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница
За часове движението в двете посоки се пренасочваше по обиколни маршрути.