Пиян шофьор помете спирка на градския транспорт в София. Инцидентът е станал рано около 9.00 часа тази сутрин. Алкохолната проба на шофьора е показала 1,6 промила алкохол в кръвта, съобщиха за NOVA от Центъра за градска мобилност.
На място е изпратен екип на Центъра за градска мобилност. Предстои оценка на щетите.
Фактор
На място е изпратен екип на Центъра за градска мобилност. Предстои оценка на щетите.
Още от Улицата
Кметът на София съди депутат от ДПС, блокира банковите му сметки и кредитни карти
„Васко има неограничени финансови възможности и може да тормози всеки ДПС-ар със SLAPP дела, за му запуши устата“, казва Станислав Анастасов
Севернокорейски войник извърши крайно рисково бягство, като се отскубна през границата
Войникът избяга през строго охраняваната Корейска демилитаризирана зона, едно от най-укрепените места в света, демонстрирайки, че дори засиленото наблюдение на Ким Чен Ун не може напълно да спре народа му да бяга от режима, коментира The Wall Street Journal
Германия готви нова пенсионна реформа, плавно вдига възрастта
Канцлерът Мерц уверява гражданите да не се тревожат, защото мерките ще предотвратят колапса на пенсионната система и ще укрепят социалния договор между поколенията