25 Юни, 2026

Починалият доктор се върнал на работа на 77 г. заради недостига на лекари

Починалият доктор се върнал на работа на 77 г. заради недостига на лекари

Tрети лекар издъхна в битката с COVID-19, съобщиха от Българския лекарски съюз.

„Българският лекарски съюз изказва своите дълбоки съболезнования на семейството и близките на починалия д-р Борислав Иванов , както и на колегите му от МБАЛ „Света Петка“ Видин“, обявиха от БЛС.

Д-р Борислав Иванов на 77 години се връща на работа, когато болницата във Видин остава без лекари, непосредствено преди настъпването на епидемията.

„Д-р Иванов ни напусна, но с достойнство се бори на първа линия и изпълняваше своя професионален и морален дълг. Поклон пред неговата всеотдайност и смелост. Светла му памет!“, пишат колегите му от съсловната организация.
Сподели:
Севернокорейски войник извърши крайно рисково бягство, като се отскубна през границата

Севернокорейски войник извърши крайно рисково бягство, като се отскубна през границата

Войникът избяга през строго охраняваната Корейска демилитаризирана зона, едно от най-укрепените места в света, демонстрирайки, че дори засиленото наблюдение на Ким Чен Ун не може напълно да спре народа му да бяга от режима, коментира The Wall Street Journal

Германия готви нова пенсионна реформа, плавно вдига възрастта

Германия готви нова пенсионна реформа, плавно вдига възрастта

Канцлерът Мерц уверява гражданите да не се тревожат, защото мерките ще предотвратят колапса на пенсионната система и ще укрепят социалния договор между поколенията

Кошмар в Угърчин: Отриха мъртви трима души, подозират жестоко убийство

Кошмар в Угърчин: Отриха мъртви трима души, подозират жестоко убийство

Кървавата драма се е разиграла в общежитие за хора, които се намират в затруднение, не се знае засега какви са били отношенията на жертвите

Коментари (0)