Ситуацията с бонусите в Агенцията по вписванията ще породи политическо напрежение, предупреди политологът Димитър Ганев в предаването „Плюс-минус“ по Нова телевизия. „Този казус е типичното разминаване между административното и политическото. Това са административни процедури, които не са само в Агенцията по вписванията”, заяви той.
По думите на анализатора идва въпросът дали след август и срива на Търговския регистър следва въпросът дали трябва точно сега да идва новината за бонусите.
„Търпението по отношение на всякакъв вид съмнения, че има злоупотреби с публичен ресурс не просто е изтъняло, а не знам дали съществува. Което не пречи през ден-два да има такива случаи”, коментира от своя страна Страхил Делийски.
България
Политолог вещае напрежение заради бонусите в Агенцията по вписванията
Автор: Димитър Иванов
Димитър Ганев
Следва въпросът дали трябва точно сега да идва новината за бонусите, заяви Димитър Ганев
Фактор
Още от България
Румен Радев раздава отново висши военни звания
Нови длъжности ще заемат бригаден ген. Николай Русев, бригаден ген. Митко Григоров, полк. Николай Кебапчиев, кап. I ранг Радко Пенев и полк. Станчо Кайков
МВнР: Посрещаме с тревога обявеното от ООН за гибелта на Марин Маринов
Говорителят на Генералния секретар на ООН Стефан Дюжарик каза, че израелски танков снаряд е убил българина Марин Маринов и е ранил още шестима души в Газа. Израелското министерство на външните работи обвини организацията в манипулация.
БСП като Матроновци бранят Кеселова, осъждат поведението на Василев
Удовлетворени сме, че партньорите от съвместното управление за пореден път демонстрират единство в позициите си и увереност в общо поставените ни цели