16 Януари, 2026

Поредна техническа повреда на самолет на "България Ер" забави полет с 9 часа

Поредна техническа повреда на самолет на "България Ер" забави полет с 9 часа

Над 100 жалби от пътници са подадени само през юли заради закъснения на различни полети

Техническа повреда на един от самолетите е причина за забавянето на полетите за Рим и Мадрид на "България Ер", съобщиха от превозвача, предаде БНР.

Полетът на авиокомпанията до испанската столица беше изпълнен тази сутрин с над 9-часово закъснение. В официално съобщение от авиокомпанията се извиняват на пътниците за създалата се ситуация. Оттам уточняват, че на чакащите са осигурени храна и напитки, а за тези, чиито полети закъсняват повече, е осигурен и хотел.

Това е пореден проблем на "България ер" в последните месеци.

Над 100 жалби от пътници бяха подадени само през юли заради закъснения на различни полети, а държавата дори започна проверка заради нарушенията на трафика.

Сподели:

Коментари (0)

Промяна в графика: правната комисия ще заседава след края на пленарния ден

Промяна в графика: правната комисия ще заседава след края на пленарния ден

В рамките на днешния парламентарен контрол са включени само два въпроса - един към министъра на регионалното развитие Иван Иванов и един към заместник министър-председателя Гроздан Караджов

Германия изпраща призовки за набор на военослужещи

Германия изпраща призовки за набор на военослужещи

Писмата съдържат QR код и 16-цифрен код за достъп до онлайн въпросник, наречен „Военна служба“. Мъжете са длъжни да го попълнят за 4 седмици; участието е доброволно за жените.

Кошмар в София: Пожар взе живота на майка и двете й деца

Кошмар в София: Пожар взе живота на майка и двете й деца

В момента огънят е овладян, установяват се причините за трагичния инцидент