31-годишният поляк Кщищоф Новак се събудил в моргата, след като лекарите решили, че е починал и откарали тялото му в хладилните камери, съобщава patrztu.news.
Според изданието мъжът се връщал в къщи след запой и вследствие на силно алкохолно опиянение загубил съзнание. Пристигналите на място медици констатирали смърт и го откарали в моргата.
Новак обаче скоро се събудил. Охранител разказва, че отначало чул странен шум, а след това видял треперещия от студ мъж, който си поискал одеяло.
Въпреки препоръката на лекарите да остане в болницата, Новак отказал да бъде хоспитализиран и заявил, че отива да празнува своето „възкресение“.
Полицията води разследване срещу лекаря, констатирал смъртта.
Фактор
Според изданието мъжът се връщал в къщи след запой и вследствие на силно алкохолно опиянение загубил съзнание. Пристигналите на място медици констатирали смърт и го откарали в моргата.
Новак обаче скоро се събудил. Охранител разказва, че отначало чул странен шум, а след това видял треперещия от студ мъж, който си поискал одеяло.
Въпреки препоръката на лекарите да остане в болницата, Новак отказал да бъде хоспитализиран и заявил, че отива да празнува своето „възкресение“.
Полицията води разследване срещу лекаря, констатирал смъртта.
Още от Смотаняци
Калина Андролова: Цялата власт е в кръга на първия слуга на Радев, ще изтъргува и златните зъби на баба си
"Румен Радев няма стратегия, и никога не е имал! ", смята анализаторката
Тръмп се хвали, че Мелони го помолила за снимка, тя: „Честно казано съм изумена“
Тя посочи,че коментарите му са напълно измислени и че Тръмп действа с много по-голямо уважение към враговете на Запада, отколкото към стари, установени съюзници
СБП си няма друга работа, слага паметна плоча на пропагандист на комунистическия режим
Иван Аржентински е известен не само с творчеството си, но и с активната си обществена дейност през годините на комунистическата власт