28 Април, 2026

Порошенко: Не обвинявам Зеленски, че е агент на Путин

Порошенко: Не обвинявам Зеленски, че е агент на Путин

Ако някой е подразбрал това, се извинявам, заяви настоящият украински държавен глава

Президентът на Украйна Петро Порошенко нарече предизборния си лозунг „Или Порошенко, или Путин“ неудачен, предаде РИА Новости, цитирана от БНР.
Украинският лидер се извини на украинците, които свързаха плакатите с комика Володимир Зеленски, който спечели на първи тур президентските избори в Украйна и ще се изправи на 21 април на балотаж срещу Порошенко.
„Не обвинявам Зеленски, че е агент на Путин и ако някой е подразбрал това, се извинявам“, заяви настоящият украински държавен глава.
Той нарече Зеленски добър актьор. 
Сподели:

Коментари (0)

Добровник е домакин на инициативата "Три морета"

Добровник е домакин на инициативата "Три морета"

Форматът “Три морета” (3SI) е платформа за политическо и икономическо сътрудничество между 13 държави от ЕС между Балтийско, Адриатическо и Черно море

Google стартира строежа на най-мащабния си задграничен AI център - в Индия

Google стартира строежа на най-мащабния си задграничен AI център - в Индия

В основата му стои кампус от центрове за данни с гигаватен мащаб, създаден специално за огромните изчислителни нужди на ерата на изкуствения интелект, който ще захранва услуги като Gemini и Google Search

Тръмп отряза Техеран: мир без ядрена сделка няма да има

Тръмп отряза Техеран: мир без ядрена сделка няма да има

Американският президент не е доволен от новото иранско предложение за мир, защото изключва най-важната точка от исканията на САЩ