10 Март, 2026

Посланикът на Русия в Лондон иска среща със Скрипал

Посланикът на Русия в Лондон иска среща със Скрипал

„Радваме се, че всичко с него е наред. Това е още една прекрасна възможност да се видим с него“, заяви посланикът

 Посланикът на Русия в Лондон Александър Яковенко във връзка с новината, че от болницата е изписан бившият полковник на ГРУ Сергей Скрипал изрази надежда, че ще успее да се срещне с него, предава ТАСС, цитирана от "Фокус".
„Радваме се, че всичко с него е наред. Това е още една прекрасна възможност да се видим с него“, заяви посланикът по време на специално свикана пресконференция.
„За жалост нямаме достъп до него или до дъщеря му Юлия. Може би те дори вече не се намират и в пределите на Великобритания“, допълни той.
Сподели:

Коментари (0)

Хегсет: Русия не трябва да се намесва във войната срещу Иран

Хегсет: Русия не трябва да се намесва във войната срещу Иран

В същото време Русия се въздържа от каквито и да е преки и публични стъпки срещу САЩ във връзка с кампанията в Иран. 

Над 40 % от молдовците подкрепят идеята за обединение с Румъния

Над 40 % от молдовците подкрепят идеята за обединение с Румъния

Това е най-високото ниво на подкрепа след изказването на президента Мая Санду, че би гласувала за обединение с Румъния, ако се организира референдум по този въпрос

Зеленски: САЩ вече признават, че имаме карти

Зеленски: САЩ вече признават, че имаме карти

"За противодействие срещу масирани атаки с дронове Shahed украинският опит може реално да помогне още днес“