26 Юни, 2026

Повече от 70 лондонски пожарникари спасиха 20 166-те животни в най-стария в света научен зоопарк

Повече от 70 лондонски пожарникари спасиха 20 166-те животни  в  най-стария в света научен зоопарк

Десет пожарни коли са изпратени в зоологическата градина, разположена в парка на Регент в центъра на Лондон,

Повече от 70 пожарникари гасиха пожара в зоопарка в Лондон, след като огън избухна тази сутрин в кафене и магазин, съобщава "Ройтерс". 
Няма съобщения за животни, засегнати от пламъците, въпреки че огънят е близо до зона, където посетителите могат да хранят животни.

Десет пожарни коли са изпратени в зоологическата градина, разположена в парка на Регент в центъра на Лондон, а причината за пожара още не е известна, съобщиха по рано противопогарните служби.Огънят е под контрол, но екипите на пожарната остават на място до окончателното му потушаване.
    Зоопаркът в Риджънтс парк е най-старият в света научен зоопарк с история, започваща от 1826. По данни от 2017 г. в него живеят 20 166 животни.  

Сподели:
Съветът на ЕС потвърди откриването на процедура за прекомерен дефицит срещу България

Съветът на ЕС потвърди откриването на процедура за прекомерен дефицит срещу България

Крайният срок, до който България трябва да предприеме ефективни действия и да представи необходимите мерки заедно с проекта си за финансов план за 2027 г., е 15 октомври

„Евронюз“: Със заплахата си за вето Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия

„Евронюз“: Със заплахата си за вето Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия

Брюксел трябва да постигне споразумение до 15 юли, за да избегне автоматичен преглед на тавана на цената на руския петрол, транспортиран по море

WSJ: САЩ преосмислят присъствието си в Близкия изток и преместване на военни бази

WSJ: САЩ преосмислят присъствието си в Близкия изток и преместване на военни бази

Говорителят на Централното командване на САЩ, начело на американските сили в Близкия изток Тим Хокинс каза, че мериканските военни са нанесли много повече щети на Иран, отколкото са получили, като САЩ са ударили повече от 13 500 цели

Коментари (0)