„Продължаваме Промяната“ ще сезира всички институции, които имат отношение по темата. Да си свършат работата съвестно, вместо да саботират правото на софиянци на чист и подреден град
Управляващите и мафията се сляха в едно срещу гражданите на София. Пред очите ни се разиграва рекет, престъпен саботаж и бездействие на институциите - Борисов и Пеевски активираха голямото мръсно изнудване с боклука в столицата, само защото кметът Васил Терзиев отказа да се снима под герба. Отказа да влезе в схемата с ограбване на столичани в полза на касичките на мафията. Отказа да вдигне двойно таксата смет, както направиха кметовете на ГЕРБ-Ново начало в Бургас и Пловдив.
Това пише в своя позиция "Продължаваме промяната", която застана на страната на столичния кмет в битката с управляващите и мафията, отстранили силово конкуренцията за обществената поръчка за боклука в София.
"Същата мафия отстрани силово конкуренцията за обществените поръчки, с отнети лицензи, запалени камиони и подплашени шефове на сметопочистващи дружества. А сега засипва с невиждани количества боклук районите „Люлин“ и „Красно село“, защото ня#КОЙ ги е обещал на Таки на тройни цени и е мобилизирал районните им кметове да се включат в саботажа срещу Столичната община.
„Продължаваме Промяната“ ще сезира всички институции, които имат отношение по темата. Да си свършат работата съвестно, вместо да саботират правото на софиянци на чист и подреден град!
Пълна подкрепа за кмета Терзиев и неговия екип в битката му за по-чиста столица, по правилата, без данък корупция от джоба на гражданите!
София няма да бъде град на мафията!
Решение за боклука на София, в полза на хората, ще има.", се казва в позицията на Промяната
Още от България
Иво Христов шашна депутатите – праща родните учени обратно в Русия?
Вицепремиерът заговори отново да бъде възстановено членството на България в Обединения институт за ядрени изследвания, към който вече сме натрупали огромна сметка
Кирил Петков към Румен Радев: С лафове, хитри фрази и добър ПР не се управлява държава
Когато още не знаеш къде си: всякакви хитреци се опитват да се закачат на държавната хранилка, без дори да се усетиш, затова се вслушайте в критиките на Асен Василев...
Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дори когато фалира КТБ и трябваше да бъдат налети милиарди, дефицитът беше доста по-нисък от този на Гълъл Донев, изтъква в интервю за Дарик съпредседателят на "Да, България"