Биографът Андрю Лоуни е преброил повече от хиляда любовници на британския принц Андрю. Това е описано в книгата „Възходът и падението на династията Йорк“, глави от която са публикувани от британския в. „Дейли мейл“.
Източници на Лоуни твърдят, че по-малкият брат на крал Чарлз III е обсебен от секса. „Той е спал с порнозвезди и актриси, с модели и спортистки, с политици и барманки в клубове“, цитира книгата думите на канадския разследващ журналист Иън Халперин. Според Лоуни, дори в младостта си, когато Андрю още не е бил на 18 години, съучениците му в пансиона Гордънстоун са го наричали „Анди Развратника“. Приключенията на принца впечатлили дори финансиста Джефри Епщайн, който е смятан за създател на престъпна мрежа, занимаваща се със сексуална експлоатация на непълнолетни. „Той е същият сериен сексозависим като мен“, каза Епщайн. Според жените, с които и двамата сме спали, той е животно в леглото. Харесва неща, които са твърде прекалени дори за мен, а аз съм кралят на перверзията!“, признава Джефри Епщайн.
Принц Андрю е преследван от обвинения в сексуално насилие над непълнолетни от няколко години. Едно от тях завърши с нашумял съдебен иск. То бе заведен от американката Вирджиния Робъртс-Джуфре, която твърди, че през 2001 г., когато е била на 17 години, е била принудена да прави секс с принца три пъти. Андрю е бил заплашен с призоваване в съда, по време на който ще трябва да даде показания под клетва. За да избегне разпит, принцът се съгласява да плати на Робъртс-Джуфре 12 милиона паунда. Заради скандала принцът бе отстранен от задълженията си като висш член на кралското семейство, а по-късно е лишен от титлите и ранговете си.
По-рано беше съобщено, че по време на пътуването на принц Андрю до Тайланд, над 40 момичета са преминали през хотелската му стая в Банкок. Кореспондент на Ройтерс писа, че жените са се сменяли почти без прекъсване. | БГНЕС


Коментари (0)