По-динамично ще бъде времето по Черноморието
Атмосферното налягане слабо ще се понижи, но ще остане по-високо от средното за ноември. Днес в равнините и около водните басейни ще има ниска слоеста облачност или мъгла. Около и след обяд облачността ще се разкъсва, видимостта ще се подобрява. Максималните температури ще са предимно между 14° и 19°. Такава е прогнозата за времето на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) при БАН, съобщи „Фокус“.
По Черноморието ще има ниска слоеста облачност или мъгла. След обяд облачността ще се разкъса и видимостта ще се подобри, но привечер отново ще се вплътни. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще са 16-18°, близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще е 2 - 3 бала.
В планините ще преобладава слънчево време. Ще духа умерен, по високите и открити части – до силен вятър от изток-югоизток. Максимална температура на височина 1200 метра – около 14°, на 2000 метра – около 9°.
Още от България
Динамична пътна обстановка в страната - ремонти и нови мерки на АПИ
Черната статистика по пътищата продължава да се влошава - показва актуална информация на КАТ за последните 24 часа
"Продължаваме промяната" с остра позиция след изказване на Румен Радев
В изявлението на премиера се изтъква, че правителството е "елиминирало олигархията" - твърдение, което е различно от реалността
Парламентът заседава извънредно днес с две точки в дневния ред
За по-малко от 4 месеца НС прие изменения в общо 7 закона, за да може страната ни да получи и последното плащане по Плана за развитие и устойчивост