Просперитетът на българските граждани зависи от общите ни усилия. Затова вярвам, че заедно не само посрещаме предизвикателствата, но и ще чертаем насоките за по-доброто бъдеще на България. Tова каза президентът Румен Радев в приветствие си до участниците в 8-ия конгрес на КНСБ.
Румен Радев уверява, че в лицето на президентската институция синдикатите ще продължават да имат убеден партньор.
В приветствие до конгреса на свой ред председателят на 44-то Народно събрание Димитър Главчев уверява, че синдикатите могат да разчитат на партньорство за подобряване на законодателството в социалната сфера.
Убеден съм, че можем да работим заедно, защото имаме обща цел - спокойствие и достоен живот на българските граждани, се посочва още в приветствието, представено на форума.
Още от България
МВнР: Съдът в РСМ подхожда нехуманно към Ива Михайлова
Нужна е медицинска интервенция, "за да се предотврати по-нататъшно влошаване на здравето на младата македонска българка, включително настъпването на необратими последици"
Николай Нанков: Пътуващото “Шоу на Шишков” излиза от комедийния формат, влиза в клиничния
При нов спад на Дунав е възможно ново намаляване на мощността на АЕЦ „Козлодуй“
Може да се стигне и до намаляване на мощността на VI блок