30 Юли, 2026

Марешки след КСНС: Нинова вкара текстове, които пряко да помогнат на БСП на предстоящите избори

Веселин Марешки

Това е един грозен опит президентската институция да бъде употребена като на пиар фирма БСП, заяви лидерът на "Воля"

Приключи КСНС при президента. 

"Беше обсъдена ситуацията. Не се стигна до общо становище." Това каза министърът на вътрешните работи Младен Маринов след заседанието.
Специално МВР всеки ден постига резултати, добави той.

От своя страна лидерът на "Воля" Веселин Марешки заяви: БСП и Корнелия Нинова вкараха текстове, които пряко щяха да им помогнат на предстоящите избори. Това беше неприемливо за всички други.” Според него Съветът не е бил особено ефективен.  "Това е един грозен опит президентската институция да бъде употребена като на пиар фирма БСП, а самия президент – като личен пиар-консултант на Корнелия Нинова. Това не доведе до никакви съществени резултати".

Само от БСП са одобрили предложената от президента декларация и затова няма заключителен документ от заседанието, заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова. 

Изявление на президента Радев е насрочено за 16:45 ч.


Сподели:
Удар за бъдещите пенсионери: Вдигат цената на купения стаж за пенсия

Удар за бъдещите пенсионери: Вдигат цената на купения стаж за пенсия

Възможността е предназначена основно за хора, които вече са достигнали необходимата възраст за пенсиониране, но не разполагат с изискуемия осигурителен стаж

Слънчево, с юлски горещини и без валежи, подходящо за планина и за море

Слънчево, с юлски горещини и без валежи, подходящо за планина и за море

Максималните температури в повечето места - между 31° и 36°, за София - около 31°. По Черноморието ще е слънчево. В планините ще духа умерен, по високите части и временно силен вятър от изток-североизток.

Честито! Кабинетът Радев одобри решение за 30 % увеличение на винетките от 1 август

Честито! Кабинетът Радев одобри решение за 30 % увеличение на винетките от 1 август

Годишната винетка се предвижда да струва 64,50 евро вместо 49,60 евро

Коментари (0)