27 Август, 2026

Принц Уилям и принцеса Кейт се забъркаха в кучешки скандал

Снимки: instagram/princeandprincessofwales

Предишният любимец на семейството беше английски кокер шпаньол на име Лупо

Защитници на правата на животните остро разкритикуваха принца и принцесата на Уелс, наричайки ги „откъснати от реалността“ по въпроса за развъждането на кучета.

На 21 юни, рождения ден на принц Уилям, в официалния Instagram акаунт на двойката се появи снимка, на която престолонаследникът Уилям е заснет, заобиколен от кученца на техния кокер шпаньол Орла.

Британският клон на благотворителната организация PETA разкритикува развъждането на животни, като припомни, че приютите са пълни с бездомни кучета и че един бъдещ крал би трябвало да избере осиновяване:

Видео на деня:
„Приютите са препълнени с кученца, които отчаяно търсят дом. Ако Уилям иска да бъде лидер, трябва да последва примера на крал Чарлз и кралица Камила, които решиха да осиновят животни, вместо да задълбочават кризата с бездомните животни.“

Кучетата на Уилям и Кейт

Предишният любимец на семейството беше английски кокер шпаньол на име Лупо. Той често се появяваше на официални снимки и се считаше за истинска звезда сред кралските кучета.

Лупо почина през 2020 година. Принцът и принцесата обявиха това в социалните си мрежи, като написаха, че той е бил „сърцето на тяхното семейство в продължение на девет години“.

На следващата година двойката съобщи за появата на ново кученце. Според медиите кучето е било подарък от братът на Катрин – Джеймс Мидълтън, който развъжда кучета от тази порода.

faktor.bg

Сподели:
Разузнаването на САЩ свързва взривния дрон на летище „Лайпциг/Хале“ с руското ГРУ

Разузнаването на САЩ свързва взривния дрон на летище „Лайпциг/Хале“ с руското ГРУ

Дронът, за който се предполага, че е бил насочен към украински товарен самолет, превозващ боеприпаси, беше открит на 5 август на пистата на летището

„Хамас“ се съгласила да предаде властта в Газа, Нетаняху остава скептичен

„Хамас“ се съгласила да предаде властта в Газа, Нетаняху остава скептичен

Върховният представител на Тръмп за Газа - Николай Младенов, предупреди, че възобновяването на боевете ще обезсмисли всички международни планове за възстановяване

Смразяваща прогноза на Гордън Браун: Европа е толкова близо до Трета световна война

Смразяваща прогноза на Гордън Браун: Европа е толкова близо до Трета световна война

Според политика настоящата международна ситуация е особено тревожна на фона на приближаването на „Часовника на Страшния съд“, създаден от атомните учени, към полунощ

Коментари (0)