Херцозите на Съсекс Меган и Хари обявиха, че искат да се откажат от кралските си задължения и да си изкарват парите сами
Принц Уилям повече няма да прегърне брат си Хари. Това е казала самата кралска особа пред свои приятели в коментар на решението на херцозите на Съсекс Меган и Хари да се откажат от кралските си задължения и да си изкарват парите сами.
Меган и Хари обявиха преди броени дни, че планират още да разделят времето си между Великобритания и Северна Америка.
"Цял живот съм прегръщал брат си и сме били неразделни. Сега вече всеки тръгна по своя път. Много ми е тъжно за това. Всичко, което мога да направя, е да подкрепям брат си и Меган, и да се надявам, че все някога семействата ни ще се съберат отново", споделя принц Уилям, цитиран от в."Сънди Таймс".
Междувременно стана ясно, че кралица Елизабет е привикала Хари на среща. 35-годишният наследник на трона е бил помолен да присъства на среща с монарха, с баща си принц Чарлз и с брат си принц Уилям в Сандрингам в понеделник (13.01.20). Херцогинята на Съсекс Меган е задължена да присъства на срещата чрез конферентен разговор, тъй като тя е в Канада при сина си Арчи.
Още от Клюки
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми
Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"
77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук